Αρχική Ανέβασμα από myschool Διαγραφή πίνακα Εκπ/κων Ενημέρωση πίνακα Εκπ/κων
***Οι στήλες που απαιτούνται προκειμένου να ανέβουν σωστά τα δεδομένα από το mySchool είναι με την σειρά που αναφέρονται:

Αρ. Μητρώου | ΑΦΜ | Επώνυμο | Όνομα | Πατρώνυμο | Δ/νση | ΤΚ | Τηλ. Εκπ/κου | Κινητό | 2ο Τηλ/ Εκπ/κου | email | Κωδ. Ειδικότητας | Ειδικότητα | Κωδ. 2ης Ειδικότητας | 2η Ειδικότητα | Υποχ. Ωράριο | Μονάδα Οργανικής/Προσ. Τοποθέτησης | Ομάδα Οργανικής/Προσ. Τοποθέτησης | Σχέση Τοποθέτησης |

**Στη συνέχεια αποθηκεύετε το αρχείο ως "Βιβλίο εργασίας Excel 97-2003".

**Αφού έχετε ετοιμάσει το αρχείο με την συγκεκριμένη γραμμογράφιση, τότε μπορείτε να το ανεβάσετε.

**Αν το αρχείο που έχετε, δεν προέρχεται από το myschool, θα πρέπει να έχει την παραπάνω γραμμογράφιση.

**Διαγραφή εκπ/κων κάνουμε στο τέλος της σχολικής χρονιάς (30-06).

**Ενημέρωση εκπ/κων κάνουμε όταν γίνονται τοποθετήσεις, προκειμένου να είναι ενημερωμένο το σχολείο Οργανικής/Προσωρινής Τοποθέτησης.